Strategie rozvoje školy

Strategie rozvoje školy je dokument, který Vám usnadní řízení vaší školy. Na jeho tvorbě se budete podílet VY se všemi, kterých se vzdělávání ve Vaší škole týká

Vyplňte jméno a email a získejte ebook zdarma

Strategie rozvoje školy "stručně a jasně"

"Core message" projektu

Tyto stránky jsou určeny školám, které mají zájem vytvořit strategii rozvoje se zapojením všech skupin, kterých se vzdělávání ve škole týká. Nabídneme informace, tipy a jednoduché návody, pomocí nichž budete schopni vytvořit strategii ve své škole buď sami a nebo s naší pomocí. Rozhodnutí bude záležet na Vás.

Vize a příběh stručně

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi eget arcu id lacus laoreet porttitor ut nec velit. Duis ut ante vestibulum, varius neque nec, mollis eros. Integer scelerisque ante et vestibulum tincidunt. Curabitur vel mi a odio condimentum dignissim. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi eget arcu id lacus laoreet porttitor ut nec velit. Duis ut ante vestibulum, varius neque nec, mollis eros.

Co nabízíme?

Informace

Základní informace a pojmy související se strategií rozvoje školy. Význam strategie pro Vaši školu, její hlavní součásti.

Zkušenosti

Praktické zkušenosti z tvorby a realizace strategie rozvoje školy.

Návody

Návody na tvorbu vlastní strategie rozvoje školy se zapojením zaměstnanců školy, žáků, rodičů a zřizovatele.

Zdá se vám strategické plánování komplikované? Nevěříte, že můžete mít vlastní strategii?

Přesvědčím Vás o opaku.