JIŽ BRZY WEB SPUSTÍME

Chcete být mezi prvními kdo se o spuštění dozví? Vyplňte formulář níže a my vám dáme vědět.

CO NABÍZÍME

Informace

Základní informace a pojmy související se strategií rozvoje školy. Význam strategie pro Vaši školu, její hlavní součásti.

Zkušenosti

Praktické zkušenosti z tvorby a realizace strategie rozvoje školy,

Návody

Návod na tvorbu vlastní strategie rozvoje školy se zapojením zaměstnanců školy, žáků, rodičů a zřizovatele.

Něco o projektu

Tyto stránky jsou určeny školám, které mají zájem vytvořit strategii rozvoje se zapojením všech skupin, kterých se vzdělávání ve škole týká. Nabídneme informace, tipy a jednoduché návody, pomocí nichž budete schopni vytvořit strategii ve své škole buď sami a nebo s naší pomocí. Rozhodnutí bude záležet na Vás.

Zdá se vám strategické plánování komplikované? Nevěříte, že můžete mít vlastní strategii?

Přesvědčím Vás o opaku.